Přípravář/Rozpočtář

Celá ČR

Přípravář/Rozpočtář v zavedené stavební společnosti

Náplň práce:

  • zpracovávání technické části nabídky v rozsahu dle zadávacích podmínek
  • zpracovávání příslušné dokumentace zakázky (nabídková část)
  • zpracovávání harmonogramu realizace stavby do nabídky
  • spolupráce při sestavování nákladové části nabídek vč. vyhodnocení cenových nabídek jiných subdodavatelů
  • provádění kontroly zadávací dokumentace a souvisejících podkladů v rámci technického řešení
  • spolupráce s investorem a projektantem při realizaci zakázky
  • zpracování a projednání podkladů pro ocenění změn v průběhu realizace zakázek
  • výběrová řízení na dodavatele a materiál

Co požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pracovní pozici v oboru pozemní a inženýrské stavitelství min. 5 let (v případě VŠ i absolvent bez praxe)
  • zkušenost se zpracováváním nabídek a s vytvářením kalkulací
  • zkušenost s přípravou návrhu zajištění subdodávek a jejich vyhodnocení
  • znalost zpracovávání analýz zakázek a kontroly správnosti dokumentace a rozpočtu zakázky
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office), SW pro zpracování rozpočtů
  • schopnost spolupráce, efektivnost, analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme:

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na HPP
  • notebook, telefon
  • nástup možný ihned

V případe zájmu nás kontaktujte na adrese kariera@intengroup.cz

Lokace

Celá ČR

Typ

Plný úvazek

Přípravář/Rozpočtář do zavedené stavební firmy, zaměřený na zpracování nabídek a harmonogramů. Nástup možný ihned.

Máte o pozici zájem?