Služby

Jaké služby nabízíme

Jsme spolehlivým dodavatelem široké škály stavebních prací všeho druhu. Specializujeme se na realizaci průmyslových hal, pozemních komunikací, zemní práce a další.

Nabízíme profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci. Disponujeme stavební technikou a týmem zkušených odborníků, kteří si poradí s každým projektem.

Naše služby

Výstavba průmyslových hal

Specializujeme se na výstavbu průmyslových hal s nízkonákladovým provozem. Zajistíme kompletní realizaci vaší haly, od základů přes technické řešení až po finální předání.

Infrastruktura a komunikace

Zajišťujeme výstavbu i úpravu pozemních komunikací a infrastruktury. Zaměřujeme se na realizaci příjezdových cest, parkovišť i úpravu již existujících komunikací.

Stabilizace zemin

Nabízíme stabilizaci zemin za pomoci hydraulických pojiv a moderních strojů a technologií. Zajistíme vám stabilní základy pro váš projekt bez ohledu na původní kvalitu půdy.

Zemní práce

Realizujeme zemní a výkopové práce všeho druhu. Disponujeme moderními stroji a stavební technikou i dostatkem know-how a zkušeným týmem. Poradíme si s rutinními úkoly i komplexním projektem.

Naše stroje

Efektivně a v krátkém čase. Taková je naše práce díky moderním strojům, které na stavbách využíváme.

Pásová a kolová rypadla

Kloubové dumpery

Zeminové válce

Pásové dozery

Nákladní automobily

Minirypadla

Kontaktní formulář